Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnal milyen motor módosít...

Simsonnal milyen motor módosításokkal tudnék tartósan 100 km/h felett menni,anélkül hogy beköpné a gyertyát,vagy a karburátor tönkremenne?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Semmilyennel. Ahhoz, hogy ez össze jöjjön annyit kellene rákölteni, hogy már nem érné meg.

Kellene nagyobb hengerszett, nagyobb karbi, jobb főtengely és váltó, erősebb lánc és ahhoz lánckerekek, jobb fékek.

Egyszerűbb, ha veszel egy 125ccm-es motort, ha szereted az ndk-s gépeket akkor mz-t.

Meglehet oldani kevesebb módosítással is, de akkor tartósan nem fogja bírni, ez nem erre van kitalálva, hanem 50-60-ra.

2021. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Tartósan leginkább sehogy.


De egyébként azt ugye tudod, hogy rendszám nélküli motort ha megállítanak ekkora sebesség mellett, akkor egy ideig nem fogsz motorozni.

2021. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ahhoz utol kell érjenek.

Szoktam menni földesutakon is a Simsonnal, oda nem megy az ő autójuk, mert elakad.

2021. máj. 14. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ennyi ésszel maradj a biciklinél, majd jöhet az a1.

Minke akarsz te több mint 100-al menni?

Ismerősömnek volt olyan simsonja ami majdnem 100-at ment, ráköltött röbb mint 200 ezret, és a végén több, mint 7 litert fogyasztott...

2021. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

3# földes úton nem mész 100felett, nem elég Stabil ahhoz a motor.

Sőt, sima műúton sem elég biztonságos.


De tudod, saját életeddel játszhatsz nyugodtan a földes úton.


Egyébként 20+ lóerős hengerszett már elég tartós 100hoz.

Mondjuk szegény alumínium henger nem lezs hosszú életű, de cserébe drága lesz.


Persze nem muszáj hinni, de nem kell sírni, ha nem jön valami össze, esetleg eltöröd a gerinced és lebénulsz..

2021. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
2021. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
56%
Tripla gyetyàval!
2021. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, hidd el.

Tinédszerként nekem is nagy hobbim volt a Simson, mai napig megvan a garázsban, pedig már autóra-nagymotorra váltottam.

Ment a tuning, jártam Németországban Simson talikon is, ahol olyan tunerek voltak amilyen itthon nem nagyon. 100 feletti utazótempós(!) Simson nem nagyon létezik, nem erre van kitalálva, a blokkból csak nagyon fordulatra hangolva tudsz kihozni olyan teljesítményt csillió pénzért, ami tudja a 100 feletti tempót stabilan, de azt rendre csak magas fordulaton, úgy meg ki akar sokat menni. Megbízható meg főleg nem tud lenni.


Nekem 70/4, majd 90/6 volt benne (utóbbi most is), a végén - és jelenleg is - 80 körüli tempót tud a hosszú ötös váltóval amit raktam bele hosszan tartani anélkül hogy idegesítően hangos lenne. 100-at futja ha jó kedve van, de nem akarod. Nem arra van.

2021. máj. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!