Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be áltam az autóval és utána...

Be áltam az autóval és utána láttam h meghúsztam a kerítésel és lett egy csík és a kerítés színe rajta van ezt már csak festésel tudom helyrehozni vagy van valami ami esetleg picit javít rajta?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy jó nyelvtan óra csodákra képes!

Ha levitte a kerítés a festéket is, nem csak a lakkot sértette meg, akkor vidd fényezőhöz.

Takarítsd le és meglátod mekkora a kár. A tescoban kapható javító festék, de nem fogja megoldani a problémádat.El fog ütni a gyári színtől, megfolyik, lekopik stb.

2010. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add vissza a jogsid? Hogy a bánatba nem lehet azt észrevenni, hogy nekimentél valaminek??????
2010. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vizes rongyal töröld le aztán hátha lejön ... ha nem marad úgy
2010. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs jogsim ... faternak akartam segiteni mert megkért mert eddig ha ien volt h megkért akor minden jol ment szóval :S értitek
2010. aug. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!