Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Toyota Avensis első...

Régi Toyota Avensis első autónak jó?

Figyelt kérdés

2002-es gyártású, sedan, benzines, 1.6-os motorral, második tulajtól, 280 ezer kilométerrel, félmillió forintért, egy ilyet néztem most ki. Rendszám lekérdezés alapján az adatai rendben vannak. Van rajta egy pár kisebb karc meg horpadás de jól néz ki.

Parkolás, sávváltás megy szóval nem zavarna, hogy viszonylag hosszú autó.

Amire kiváncsi lennék, hogy milyen fenntartási illetve szervízköltségekre lehet számítani. Akit kérdeztem mind azt mondta, hogy ez egy nagyon jó típus és bevallom én olyan nagyon a műszaki részéhez nem értek ezért is néztem többek között Toyotát, talán nem lesz annyi gondom vele. De arra kiváncsi lennék, hogy mik a tapasztalatok mennyire olcsón szervizelhető ez az autó, alkatrész mennyire kapható pl hozzá?



2021. máj. 4. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd azért meg, hogy a második tulaj mióta hajtja... Lehet most vette nemrég, és csak szabadulna tőle... Hány ilyen van, második tulajdonostól, meg kevés tulajos autó, aztán kiderül hogy fél éve, pár hónapja vette, de már adná el a francba.


Mivel rengeteg van belőle, nyilván olcsó a szerviz és az alkatrész sincs aranyáron. Nem hinném hogy több mint bármely másiké.


Amúgy meg kinek mi az olcsó...

2021. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó az, csak minek olyan nagy? Egy átlagos embernek bőven elég a Corolla méret. Avensis sokat fogyaszt, nehéz vele parkolni és nehezebb, ezért lassabb. Inkább békalámpás Corollát vegyél ennyiért.
2021. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan

Nekem 2007es 1.8as van, nagyon kényelmes. Átlagba 7 liter alatt el lehet vele járni, mikor mentem németbe akkor volt 7,6 de 160-170el

Megbízható

2021. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!