Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet az autóm? Többi...

Mennyit érhet az autóm? Többi lent.

Figyelt kérdés

Seat Ibiza 2003-as 5 ajtós 3 hengeres 1.2-es, 65.000 km-rel, jó állapotban. Én a második női tulaj vagyok, az előző is nő volt. Nemdohányzó a kocsi, egy évet kivéve garázsban tartott.

Egy gond van vele: jégkáros. A motorháztetőn, a tetején és a jobb oldalán vannak a horpadások, de a festék nincs leverve, csak be van horpadva. (Ha jól tudom megcsináltatni min. 2-3 szézezer lenne)

Mennyit érhet így?


2010. aug. 22. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
kb. 900ezer-1millió környékén sztem
2010. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
900.000 körül.
2010. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában 900e-1,3 millió közt vannak ezek a piacon. Leszámítod a rendbehozatal árát, annyiért eladható. Vagy találsz valakit, aki így is megveszi, de akkor max. 1,1-et mondj rá, abból kicsit alkudhat is.
2010. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Képet rakhattál volna fel. Hírdesd meg 1 150 000-be mert a jégkárt ki fogják szúrni és ha 950ért elviszi akkor még jól is jártál.

Ez már a csík lámpás vagy még a 2000-es ráncfelvarrott?

2010. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy meg sokan írják, hogy női tulajtól... Én az ilyeneket kerülöm, mert tisztelet a kivételnek, de sok nő van aki előszeretettel számolja fogaskereket a váltóban, égeti le a kuplungot, vagy töri össze az autót egy parkolóban. Tudom, hogy van a férfiak közt is ilyen, de lássuk be a nők között jobban előfordul.

Amúgy kérdésre válaszolva: 900.000 ft. Ha gyorsan túl akarsz rajta adni akkor 800.000

2010. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is nagyjából 900e-1m közé tettem.

/Az előző nőről nem tudok nyilatkozni, de én a két év alatt, amióta nálam van a kocsi, nagyon vigyáztam rá, tehát semmi parkolási hibája nincs:) Akik már láttak vezetni, azt mondják, egész jó, nő létemre:))/

2010. aug. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!