Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?(maximum...

Milyen autót vegyek?(maximum 8millio forintert)

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok gazdag, a keresetem atlagos, viszont most orokoltunk egy nagyobb osszeget es mindenkeppen leszeretnenk cserelni a jelenlegi 20 eves kocsinkat. Maximum 2 3 eves kocsit szeretnék, de leginkabb újat. Nem vagyok nagy kocsi szakértő ugyhogy nem tudom, hogy mit lenne erdemes, erre maximum 8 milliot szannek. Ami fontos lenne, hogy hosszu eletu kocsi legyen, viszonylag olcsobb alkatreszekkel, szervizelessel persze tudom mar semmi nem olcso. Kenyelem is fontos lenne. Eddig benzines kocsijaim voltak csak, de a ha dizeles a jobb az sem problema. Igazabol barmilyen otletet meghallgatok, tenyleg en csak vezetem az autómat meg max lecserelem a kereket, ha muszaj, de nem vagyok nagy szakerto.
2021. ápr. 24. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál semmit az autózási szokásaidról. Mennyit mész egy évben, hol használod, hányan ültök benne, mit szállítasz benne... A vakvilágba hogyan ajánljunk bármit is?
2021. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
2-3 éves Mazda 3.
2021. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom amit az első, mik a kritériumok?
2021. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
ennyiből biztos szalonautót vennék és nem egy 2-3 éves használtat.
2021. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem keresnek jól eszembe nem jutna több éves jövedelmet autóra költeni
2021. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Új Dacia.
2021. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hosszabb utra csak 1 2x megyek evente(500km)videken elek munkahelyem 20kmre van szoval napi 40km a minimum de ha megyek rokonokokhoz, baratokhoz stb akar 80 90 is lehet. Harman vagy negyen ulunk max benne. Gondoltam amugy hogy lesz aki majd belekot hogy autora koltom ot szeretnem megnyugtatni hogy nem az egesz penz megy kocsira, tervben van befektetni a penzt, hogy legyen majd belole jovedelem.
2021. ápr. 24. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Scirocco FL R-t vennék
2021. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Volkswagen golf/passat, honda accord/civic, toyota corolla. En ilyesmit neznek. Semmikep sem ujat, max 50ezer kmig.

Mazdat veletlenul se, a regiek is rohadtak es az uj is mar 3 eves koraban kezdi...

2021. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én használtat vennék, valami olyant amiből ennyiért, inkább kicsit kevesebbért (mert a többit eltenném esetleges felmerülő költségekre) olyant kapok ami a kínálat legtetején van, azaz a tényleg megkímélt, nagyon keveset futott kocsi. Nem az évjáratot nézném, hogy most 3 vagy 6 éves, hanem hogy milyen állapotba van. A kínálat legtetején pedig a legjobbak szoktak lenni.

Amiket néznék: Passat B7 2.0 TDI, Skoda Octavia RS, Audi A4 2.0 vagy inkább 3.0 V6 TDI, vagy ha tetszenek a SUV-ok akkor VW Tiguan

2021. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!