Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok néhány infót mondani...

Z1s2o3l4a5 kérdése:

Tudnátok néhány infót mondani a Great Wall auto márkáról, és magáról az alább lévó autóról?

Figyelt kérdés
A kiszemelt példány egy 2007 Great Wall Pegasus 2.2 benzines modell. Nemtaláltam tulsok infót magyarul az autóról. Ha valaki tudna mondani róla valamit, tapasztalat vagy valamilyen infót róla, magáról az autóról és a márkáról is, tipushibák, megbizhatóság és egyéb dolgokat azt nagyon-nagyon megköszönném!

#autó #GreatWall #GreatWallPegasus
2021. ápr. 21. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudok róla, hogy kínai autó. Nem tudom, hogy Európába hogy került be, ezek szerint valahogy megkapta a forgalombahozatali engedélyt. Szerintem gyakorlatilag nulla hasznos infót fogsz róla találni.
2021. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerették volna abban az időben forgalmazni nálunk, és egy bemutató autó flottát forgalomba helyeztek egyedivel. Kb ha ingyen van, akkor éri meg megvenni!
2021. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kínai hulladék. Szigorúan linglong gumikkal...
2021. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!