Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki tudja megmondani hogyan...

Ki tudja megmondani hogyan kerülhetett az autónk motorházába a vezetékek alá egy fél kifli. Az autó állandóan használva van, csak néhány órát áll?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Amikor nyitva volt a motorház teteje,egy gyerek beledobhatta a kiflijét.
2010. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ó nálunk döglött állatkától kezdve a tyúktojásig már sok mindent találtunk. Ezek a nyestek vagy menyétek szeretnek bevackolni a motortérbe és van, hogy oda behordják a kis elemózsiájukat is.
2010. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Az autószerelő pont javított valamit miközben a reggeliét fogyasztotta, mind 2 keze kellett a munkához, a szájába nem vette mert nem tud káromkodni ha vmi nem jön össze, így letette és annyira belemerült a munkába hogy el is felejtette hogy ott maradt a kifli.


Nekem ez jutott az eszembe.

2010. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Meleg szendvicset akartál csinálni nem bírtad ki hazáig talàltál egy kifli sütőnek meg ott a motor csak elfeleitetted ;D
2010. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az japán lehallgató lehet,kiflinek álcázva..:D Amm én is valamilyen állatra gondolok,ami odavitte..
2010. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem sokat eszik.
2010. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem télen recsegő hangok jöttek a motortérből,kinyitottam az ajtót és egy egér nézett szembe velem egy mandulával a szájában.(udvaron parkolok)Tettem egércsapdát a kocsi alá,másnap meglett.
2010. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
nekem a legjobb, télen szállok be a kocsiba, ráindítok és egy iszonyatos nyervogás jött a motortérből, a hülye macska a hosszbordás szíjon aludt.
2010. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én motorterembe egy egész méhkaptár költözött.

Aztán mind sorra megfőtt:S

De ezek is hülyék,vagy nem gondolták ,hogy használni fogom,igaz lehet állt az autó 1 hetet

2010. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!