Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leírnàtok a jogsi pontos...

Leírnàtok a jogsi pontos menetét? Miután mi jön .

Figyelt kérdés
Az igaz, ha valaki megszerzi a jogsit pl 17 évesen vagy egy kicsivel utána, csak 18 éves korától használhatja? Pont itt olvastam .. Ja és mit jelent azhogy eü vizsga?
2010. aug. 21. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

kresz

eü ( elsősegély vizsga)

rutin

forgalom


Amit hallottál az hülyeség. Kiküldik és már mehetsz is. 2 évig ilyen kezsdő jogsi v h mondják amivel nem vontathatsz utánfutót. Ennyi

2010. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Prímás Lancelot válasza:
54%
kresz-rutin-élesben az utcán, eü meg amikor akarod.
2010. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%

Szija:) én most szerzem a jogsit, nekem még hátra van a gyakorlat:S

Szóval az hülyeség, h 18 éves korától használhatja az illető.

Amint elküldik sikeres vizsga után a jogsit, már használhatod is.

Az első vizsga nekem a KRESZ volt, ami tesztekből állt.

Ez után jött az EÜ (elsősegélynyújtó vizsga vagyis egészségügy) Itt szóban kell szerepelned, de egy bábun mutatni is kell a dolgokat, pl. újraélesztés, életjelenségek vizsgálata, stb. aztán kapsz 2 szóbeli feladatot.

(Egyébként a KRESZ és az EÜ vizsgánál mindegy mi a sorrend, minden iskolában máshogy van ennek a kettőnek a vizsgaidőpontja. Lehet, hogy az eü vizsga lesz az első, ez változó.:)

Ezután van a gyakorlati rész ami áll először a rutinból, majd ha sikerül, jön a forgalom.

Remélem segítettem:)

17L

2010. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. KRESZ - ez, mint a neve is mutatja: Közúti Rendelkezések Egységes Szabályozása (szóval hogy hogyan használd rendeltetésszerűen az útat)

2. Rutin (tanulópályán megtanulsz bánni az autóval)

3. Forgalom (amit megtanultál a rutin pályát, továbbfejleszted a városban)

4. Elsősegély (ezt bármikor lehet, de célszerű az elején, h minél előbb meglegyen a jogsid)


Én kb. 3 hete vizsgáztam le forgaomból, szerencsére minden elsőre ment pótórák nélkül, szóval tökéletese volt:) Azóta már nagyban vezetek:) Sok sikert hozzá neked is:) 17/L

2010. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kressz(én ápr29 iratkoztam be és máj26-án vizsgáztam)

Aztán az EÜ,de sokon voltak olyanok EÜ vizsgán akik már rég megkaphatták volna a jogsijukat csak nem volt meg az EÜ vizsga,szóval szerintem azt szerintem közbe tedd le ne a végén.

Rutin(8óra)és a 9. a vizsga

Forgalom(városi,országúti,éjszakai)mondjuk éjszaka nem vezettem....

(Szerdán vizsgázok forgalomból)

2010. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, én már alig bírom, hogy elkezdhessem, pedig csak januárban leszek 16,5. És mire még autóba ülhetek .. :( na mind1 :)
2010. aug. 22. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!