Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi osszeget kerhet koccana...

Mennyi osszeget kerhet koccanas eseten?

Figyelt kérdés
Ma figyelmetlen voltam, es nekikoccantam egy autonak, aki mogottem allt. Eppen varakoztam, hogy ki tudjak hajtani a foutra, viszont eszleltem, hogy kicsit ralogok a bicikliutra, ezert kicsit hatra akartam gurulni. Kis emelkedő volt igy, csak a feket engedtem el ovatosan, lassan gurultam. Mogottem viszont mar allt egy auto. Kiszalltunk, az en automnak semmi baja nem lett, csak hatul a muanyag resz ert hozza a kocsijahoz, neki az elso rendszamtablajan lett egy kis horpadas. Elkerte a telefonszamom, mondta, hogy nem ert hozza, majd megnezeti, es ha kell hiv. Ha esetleg felhiv, korulbelul mennyi realis arat kerhet ezert? Meg sosem volt ilyen helyzetem, viszonylag friss jogsim van, utolag rajottem, hogy legalabb fotot keszithettem volna, csak nem akarom,hogy esetleg atverjen.

2021. márc. 28. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
kb semennyit, maskor meg ne legyel ilyen balfsz.
2021. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Teszed amit akarsz, aztán bízol a vakszerencsében? Ha éppen anyuka tolta volna mögötted a babakocsit, akkor mi lenne? Jól gondolkozzál el ezen és kezd el!

Nézzél utána mennyibe kerül kormányablakban a rendszámtábla cseréje.

2021. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy képeket sem csináltál így simán majd azt mondja, hogy repedt a lökhárító is és elkér 100-150 ezret. Bár az is igaz, hogy nem voltunk ott.


Mivel számot is adtál így necces. Ha felveszed akkor kb elismered hogy ott voltál.

2021. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Rendszámtábla meg egy rendszámtáblatartó ára.

Ha többet akar, mert mondjuk aztmondja lökös is csere, akkor nyugodtan mondd el neki hogy te azt nem fizeted ki mert láttad hogy nem sérült. Ha meg azzal fenyeget, hogy feljelent, akkor te ott se voltál, nem tudja bizonyítani

2021. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ilyenkor szokott az lenni, hogy a másik félnek repedt a lökhárítója, sőt lehet, hogy bent is megsérült valami - és ezt három tanú is igazolja.
2021. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kellett volna papírt írnotok. Nem tudom milyen autó, nyilván attól is függ. De simán lehet 100 ezer feletti kár is.
2021. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jogi szempontból nem kérhet semmit, ha betétlapot nem írtatok és rendőrt sem hívott.
2021. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Belém tolattak ugyanígy pát hónapja. Összekarcolódott a fényezett lökhárító, eltört a lámpamosó fúvóka, és egy műanyag betét is. Valamint egy szenzort kellett cserélni.

Ez a kaland, 360.000Ft volt amit természetesen a biztosító fizetett ki.


Szóval, a 10000Ft-nál nagyobb igénnyel jönne, akkor írjatok inkább betétlapot!

2021. márc. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!