Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Simson...

Mi a véleményetek a Simson S51N típusú motorról?

Figyelt kérdés
Mindenki véleményére kiváncsi vagyok aki ismeri és ment már vele.Mik a tapasztalatok?
2010. aug. 19. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindent kibír, igénytelen (jó értelemben), alig fogyaszt, gáyrilag 65-70 a vége, de egy párezer forint és 80 lesz a vége.

25 ezer forintot ráköltesz már 100 a vége

2010. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó motor nekem is ilyen volt, elég strapabíró és télleg, hát kva jó:DD
2010. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

N-esnek 75 gyárilag a vége?? Az a durván folytott verzió gyárilag ami max 50et vitt.


Am jó kis gép :D

2010. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy valaki megtanuljon motorozni: tökéletes.

Igénytelen, egyszerű, könnyen és olcsón javítható, és ami a legfontosabb, rendelkezik váltóval, tehát már majdnem nagymotor.

2010. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És valóban gyenge motorja van??? Egy 100 kg körüli emberrel milyen gyors lenne,azaz,hogyan bírná?
2010. aug. 19. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
alapból nem vmi bivaly (3.7LE asszem) de elbír egy akkora emberrel
2010. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolók leírtak mindent.Akár két személlyel is tudja a 60as tempót.
2010. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elbír az, csak vegyél rá egy Almot márkájú 60-as 4 felömlős hengert: [link]


100 kilós emberrel cirka 85 a vége

2010. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt néhány Simsonom, kellett őket bütykölnöm néha, de engem ez nem zavart, szerettem őket javítgatni. Lehet némi szerelési tapasztalatra is szert tenni általa, de az is lehet, hogy egy olyat fogsz ki amihez szinte hozzá sem kell nyúlni soha. Jó motorok, de ha egy mód van rá inkább N-est ne vegyél (gyárilag fojtott) inkább vegyél bármilyen másik S51-et (B-t, vagy electronicot, endurot)
2010. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!