Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha R6 vagy Suzuki V-Strom...

Yamaha R6 vagy Suzuki V-Strom 650?

Figyelt kérdés
Melyik jobb gép? Nektek melyik tetszik jobban?
2010. aug. 19. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Melyik jobb gép??


A kettő külön stílus. R6 sport a V Strom túra-enduro kategória. Mindkettőnek van előnye hátránya.


Attól függ mire akarod használni. Nagyobb túrákra akk egyértelmű h V strom. Ha szereted a sebességet akk R6.

2010. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja és nekem kettő közül inkább R6 kéne mert én több 100kmes túrákra nem megyek el. És am is azR6 nekem jobban bejön.


Túragépek, túra endurók közül ez jön be: [link]

2010. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, h két külön stílus, de nekem ez a kettő tetszik és nem tudok választani.

Ezért kértem ötleteket (mint ahogy írtad is, h melyik mire jobb),tapasztalatokat,...

2010. aug. 19. 14:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első kettő válaszoló vagyok.


R6: Durva külső erős blokk, nagy végsebesség, egy sportdobbal durva hang :D utcán tuti megnéznek :) fogyasztás kb 5-6L ( pár tesztet olvastam majd belinkelem őket)


V strom: szép ez is sztem :D jól megpakolható, hosszú túrákra kényelmes, fogyasztás 5L körül


Pár teszt h könnyebben menjen a döntés am én R6-ot venném mindenképp ha lenne annyi pénzem!! R6!!!


Suzuki: [link]


[link]


R6: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha még mindíg nemtudsz dönteni akk R6!! :D Merre laksz? Megnézném 1x.

2010. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vajdaságban, de ha ilyenem lesz, akk ígérem elmotrozom Feléd.:p

22/L:P

2010. aug. 19. 18:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Ám, köszi a válaszaidat/segítséged.(:
2010. aug. 19. 18:33
 7/12 anonim ***** válasza:

A V-Strom nem megy el 5literrel. Tapasztalatból mondom. 7liter minimum.

Egy motorszerelő

2010. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor 7 liter... Na :D ott a pontos válasz. Gondoltam én h több de nem akartam írni el ne menjen a kedve... Hát akk motorozhatsz... Én szolnok megyében lakok :D
2010. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én egyértelműen az R6ot választanám, én is nemrégiben szereztem be egy R1est és nem bántam meg ;)
2010. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívem szerint énis azt venném... első második meg fene tudja hanyadik válaszoló vtam :D
2010. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!