Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó az amire azt...

Melyik autó az amire azt mondanátok hogy örök élet meg egy nap?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ilyen kocsi nem is volt és nem is lesz, mivel a kötelező szervizeket mindegyik kocsin el kell végezni. Ha a tartósságra gondolsz akkor egy régi Suzuki, de azoknál is kell olajat cserélni, ha azt akarod hogy tartós legyen
2021. márc. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Természetesen erre:

https://www.youtube.com/watch?v=tKYJ0Cf3RQs


Ezt nem lehet felülmúlni, de sem neked, sem nekem nem lesz ilyen örök életű darab :-)

2021. márc. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Amelyikre vigyáznak és odafigyelnek, az megy sokat, amelyiket meg ütik-vágják, úgyis szétmegy. Láttam én már 15 évvel ezelőtt is akkor még nem annyira öregnek számító W124es Mercit, amelyik egy foskupac volt, állandóan lerobbant, bajai voltak, mert olyan volt a gazdája. És tudok most olyan nagyon szarnak tartott W210es Mercedest, ami lassan 20 éve ugyanannál az embernél van, és azóta használja elég intenzíven, de imadattal használ minden autót. Na neki sosem volt komoly problémája az autóval és egy szem rozsda nincs rajta! Csakhogy 2 végletet említsek.
2021. márc. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!