Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elő autónak mit tudtok ajánlani?

Elő autónak mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Kocsi vásárlás előtt állok és 1.5 millát szánnék rá. De mindenképpen dieselt szeretnék venni. Mit ajánlotok? Dinamikus legyen és 2500 köbcentig…. Válaszokat előre is köszi… Golf 4 TDI az egyik választásom…
2010. aug. 18. 11:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert ott vág át egy keresekdő ahol csak tud. Szerintem itt felesleges iylet kérdezned. Az egyik ember a Vw-t nyomja neked, hogy azt vedd, a másik audit, BMW ,mercit. A harmadik japán, vagy franciát. Mindenkinek megvan a saját tapasztalata ízlése. Ez olyan, hogy volt olyan kérdésnél egy válasz, hogy a csávókám szinte megakart ölni, mert én ellent mondtam neki a passattal szemben. Dönts el te, hiszen te fogod vezetni, tankolni, szereltetni. Azt mondom neked, hogy hasznaltauto.hu-n írd be a keresőbe, hogy 1,5 millióig dízelek. Így minden márkát megnézhetsz, dönthetsz melyik nek tetzsik a belseje, mert van amelyik drága autó, de a beleseje elég gány. Hidd el saját magadra jobb hallgatni mint itt valamelyik "vérprofi passatosra, audisra, BMWsre, vagy japán illetve francia kedvelőre. Én személy szerint mindegyik márkából szeretek egy típust. Mendegyik gyártónak van egy olyan típusa amit szívesen hajtanék. Nekem egy Opel omegám van 2,5 td (2000 évjárat), és olyan felszereltsége van, hogy egyesek összesz*rnák érte magukat.(BOSE hifi digit klíma stb.) Én személy szerint ha akarnám ajánlhatnám ezt a típust, mert kénylemes, biztonsgáos és az ár/érték aránya kítűnő és mondjatok nekem egy olyan márkát amibe 800.000 ezerért megveszel egy full-full extrás luxusautót. DE mégegyszer hangsúlyozom magadra hallgass ne ránk!!
2010. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És franciát ne vegyél, mert a motorja negyon jó , de ha az elektronikája kuka... Ha az elromlik, márpedig előszeretttel szokott, akkor neked ott vége.
2010. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne vegyél olaszt és franciát. Ne vegyél nagyon fordot se, gyakoriak a cégautók, ráadásul nagybátyám Mondeo-ja céges volt, 140 000-nél szarráment.
2010. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat... az a fajta vagyok én is minden kocsiból jöhetne egy :D én csak hajtanám meg csinosidgatnám :D am nagy álmom egy honda esi vagy egy vti... de az kicsit huzzos lenne nekem :S ... akkor keresgélek tovább köszi a válaszokat :)
2010. aug. 18. 14:09
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ragaszkodsz a Dieselhez. Talán kamionozol és onnan csurran-cseppen üzemanyag?:D

A honda VTi szerintem jó választás lenne, a hondákról még rosszat ne hallottam, dieselt én nem vennék mert ha ott elromlik valami akkor perkálhatsz a szerelőnek...

Ismerő vett 3-4 pár éve diesel Passatot használtan 2 milláért és nemrég javították meg mert valami tönkrement és be se indult, nem kérdeztem mennyiért csinálták neki de biztos hogy mélyen zsebbe kellett nyúlni.

Mi fele annyiért (se) vettünk 1 évvel idősebb benzines Mondeot és semmi baj nincs vele, a legnagyobb hidegben is indul.

2010. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?:

[link]

2010. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
értem ... őőő hondába csak benzinest szeretnék ... de az az egy kocsi... az előző válaszolonak hát hogy írjam van kamionos ismerős szóval... meg autóiparban dolgozok... ezért is akartam dieselt :) de hondába csak benzines... :) imádni való az az autó :D
2010. aug. 19. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!