Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok megbízható autó...

Hol találok megbízható autó tuning műhelyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tudnátok mondani/ajánlani olyan autó tuning műhelyt ill. ezek honlapját ahol régebbi "népautókkal" (pl Opel)is foglalkoznak,és megbízhatók és megfizethetők és ügyesek?

Motor,futómű,kipufogó stb..

Kerestem a neten de eddig csak webáruházat találtam,ahol jó cuccok vannak ugyan,de nekem olyan kéne,ahol mint szolgáltatást hirdetnek és lehetne tőlük kérdezni-mit-hogyan-mennyiért.


2010. aug. 18. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Pimp my ride Westcoast ha így írják ;) Csak kár hogy nem magyarországon van!
2010. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:))) köszi :S

Esetleg olyat nem tudsz ami ezen a kontinensen van?Esetleg...esetleg...esetleg....PEST MEGYE :)))) ?????

2010. aug. 18. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Húha...

Esztergom mellett Táton van egy nagyonjó most épülő műhely... Chiptuningra szakosodtak, de mindent be tudnak mérni, meg tudnak csinálni... de ink elektromos...

Pest megye Északi részén van felénk egy ilyen "csapat" Egy nagy család, 3 testvér akik autószereléssel és veterán autk felujításával foglalkoznak... Ügyesek, csak nógatni kell őket hogy hajrá hajrá mert hajlamosak ellustulni:)

Inkább ilyen sufnituning műhelynek néz ki, de ha bemész körülnézel találsz jónéhány 1940-1950 körüli restaurálásra váró járművet:)

Ha gondolod privát...

2010. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a választ.Nem hangzik rosszul amit írtál,de a "nógatni kell mert kicsit lusták" az a halálom.

Utálom azt az autószerelőt aki sokáig "ül" a kocsin vagy azért mert lusta vagy azért mert túlvállalta magát és egyszerre csinál 15 kocsit.Az ilyen kifejezetten kerülöm!!!

Nekem olyan autószerelőim voltak eddig(persze keresgélés után) akik azt mondták pl hogy :- vigyem oda hétfőn 8-ra és kedd 5-re készen van és ennyibe fog kerülni.

És odavittem hétfőn 8-ra és kedd 5-kor elhoztam és annyi zsetont vittem amennyit elötte mondott egy ft-tal sem kevesebbet.Utálom azt is amikor "menet közben" hív a szerelő hogy jaj most látja hogy ez sem jó meg azt is ki kell cserélni.Ez ló.zar.

Aki ért hozzá az előre moegmondja mi a baj és mennyibe fog fájni.


De azért köszönöm szépen a segítséget!

2010. aug. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!