Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MAP szenzort bontóba vagy...

MAP szenzort bontóba vagy használtan érdemes venni?

Figyelt kérdés
2es puntoról van szó érdekelne még az hogy hogyan lehet multi méterrell kimérni illetve milyen értékeket kell adjon

2021. febr. 16. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Bontóban, vagy használtan? Szerintem boltba, vagy boltba. Esetleg boltba.
2021. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
utángyártottat
2021. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Félve kérdezem meg, de miből gondolod, hogy cserélni kell?

Miböl gondolod, hogy multival kizárhatod a hibáit?

Miért akarsz bontóbol?

Nem bántásból, de ha erre nem futja a büdzséből, hanem inkább kókányolni akarsz, akkor még nem vagy felkészülve egy autó fenntartására.

2021. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerű, csak megkérdeztem. Néha a kocsinak egyenetlen az alapjárata, többet eszik mint kéne,hirtelen gázadásra megtorpan,ha üresben adog hirtelen gázt előbb leesik az alapjárat utána indul felfelé. Gyertyákat cseréltem lambda szonda jó, hibakódot nem ír és azt olvastam, hogy a puntóknak ez típushibájuk.
2021. febr. 17. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Fojtószelepet nézted már? Vagy EGR nem tudom melyik van benne. Először azt takarítsd ki.
2021. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg alapjárati motor.
2021. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!