Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez, vagy inkább egy Merci...

Ez, vagy inkább egy Merci S-osztály?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 13. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Inkább egy S8
2021. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem valahogy jobban bejön az S-osztály.
2021. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy siker ez az autó, nem kéne. Ha ilyen autó, akkor az Audi A8 az etalon szerintem, én az S-klasstól is többre tartom, vagy A7 ha coupesabb forma kell.
2021. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Európában nem nagy siker, ezt tedd hozzá. Amúgy egyesek még most sem tudnak elszakadni attól, hogy csak az jó, ami német. Lakótelepi álom.
2021. febr. 14. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos 2 oka van: egyrészt Európában élek, nem Japánban vagy Amerikában. Másrészt a németek az etalonok az autógyártásban, évtizedek óta próbálják utánozni sokan a BMW-t, Mercit, később az Audit is, ők találták fel a prémium autót, a 200al csendben suhanást, stb. Rengeteg márka belebukott a próbálkozásba, a Lexus úgy ahogy tudja, de messze nem hozza azt a szintet, mint egy Audi például, közelében sincs. Ültem mindkettőben (Audim van), és elhiheted nekem. Ez obiektív tény, hogy a német trió TUD autót gyártani, hadd ne kelljen már magyarázkodni ezért.
2021. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!