Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha műszakiztatják az autót...

Ha műszakiztatják az autót akkor a legfontosabb dolgokat leellenőrzik?

Figyelt kérdés
Ugye nem csak arról van szó,hogy elviszik aztán lepecsételik a papírt? Hanem rendesen a főbb alkatrészeket átnézik?

2021. febr. 10. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Karosszéria, fék, futómű állapotát, környezetvédelmi norma helyes teljesítését nézik. Rozsda korrózió nyomait keresik, fék állapotát vizsgálják, futóművet rázópadon ellenőrzik, kipufogó gázból a gyári norma értékének kell megfelelni.


Tudtommal ennyit néznek, úgyhogy egyéb problémára nem fog fény derülni ha azt szeretnéd, úgymint motorikus, vagy elektronikai probléma.

2021. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fék, futómű, kormány jó legyen, és ne legyen lyukasra rohadva a lényeges pontokon. Illetve a világítás működjön.
2021. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De ez nem ér fel egy szervizbeli nagyvizsgálattal... nem az a profiljuk és idejük sincs ilyenekre. Szóval nem fogják 88 ponton átvizsgálni meg ilyenek.


Közbe eszembe jutott, az alváz- és motorszám meglétét és eredeti állapotát, valamint a rendszámtábláét is nézik.

2021. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ugye nem csak arról van szó,hogy elviszik aztán lepecsételik a papírt?"


Ezt kicsit nehéz kivitelezni, mióta be vannak kamerázva a vizsgaállomások, és az élő videóra "odafentről" rá tudnak nézni, és ha akarják, meg is szakíthatják a vizsgát, és kimehetnek ellenőrizni az adott autót.

2021. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. febr. 10. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony videó és fotó készül mindenről.
2021. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az a célod, hogy át legyen nézve az autó, azt inkább szervízzel csináltasd.


Ha nem megy át műszakin, az nagyobb szívás.

2021. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én jártam úgy, hogy elvittem szerelőhöz, hogy nézze át és műszakiztassa le, és legyen szíves külön nézze meg a jobb hátsó féket mert valami hangja kezdett lenni.

Másnap hívott, hogy kész a műszaki és minden szuper.

Rá egy napra elmentem az autóval az ország túlsó végére, beállok a parkolóba, kézifék után nagy kattanás, szétesett a fék darabokra.


Szóval olyan nagyon nem nézik meg, ahhoz szerelőhöz meg nem viszek autót azóta.

2021. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!