Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől recseg a kocsim?

Mitől recseg a kocsim?

Figyelt kérdés
Fabia, 5 éves, 125.000 km futással, recseg az eleje, tegnap lettem rá ismét figyelmes, megfordultam az úton, buszmegállót érintve, kicsit lejtett ott, és akkor lettem rá figyelmes, hogy reccsent valahol az elejénél. Ezt már többször csinálta, mikor meg akartam fordulni úgy mint ahogy fent leírtam.. mi lehet az oka? lengéscsillapító nemrég lett cserélve!
2010. aug. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyet reccsen vagy inkább kattog?

Sok minden lehet, távgyógyítás nem egy bevált módszer.

Ha kitekert kormánynál nagyobb gáznál csinálj,akkor féltengely, ha felkoppan valami az lehet stabilizátor rúd szilentje, lengőkar szilent, vidd el egy állapotfelmérésre, pár ezer ft és a rázópad megmondja, vagy keress egy becsületes szerelőt.

2010. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
reccsen inkább, csak akkor csinálja (néha), ha vissza akarok fordulni arra ahonnét jöttem, kormányt teljesen elfordítottam mikor fordultam, máskor nem csinálja, pl parkolásnál sem, kanyarodásnál sem,kis sebességnél reccsent.
2010. aug. 16. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy kormányműben van-e olaj, nekem akkor csinálta mikor kiürült, újratöltöttem de kiderült hogy elfolyik
2010. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hol kell betölteni, tudsz ajánlani valami jó olajat? nekem fogalmam sincs. köszönöm előre is!!
2010. aug. 16. 16:25
 5/5 lodarazs ***** válasza:
Lengőkar szilent volt már cserélve? Ha nem , most kell...
2010. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!