Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék részletre venni...

Hogyan tudnék részletre venni egy BMW x6-ost? Mennyit kéne előre befizetni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 23:32
 1/7 anonim válasza:
x6 jó választás .de nem tom menyit kéne befizetni pár misit szerintem biztos mivel nem minden sarkon áll ilyen kocsi.
2010. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
egyrészt a vilég egyik legértelmetlenebb autója, másrészt szerintem csúnya is, harmadrészt pedig akkor veszünk magunknak dolgokat, amikor VAN RÁ PÉNZÜNK.
2010. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kábé 8 millió + ~200 000 forint havi törlesztés.

Szóval várj vele ~5-6 évet, akkor már csak kábé 8 millió környékébe fog kerülni. Én is ezt csinálom, hogy a 335ix-re gyűjtöm a pénzt, és mikor 6-7 éves lesz, megveszem, és soha többé nem veszek másik autót, csak akkor ha már irreálisan magas lesz a benzin ára.

2010. aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy a BMW weblapján mindent megtalálsz:

[link]

2010. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
És megmondanám miért?
2010. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beatrix17 ***** válasza:
Minek ilyen kocsit részletre venni???Nevetséges!Ha csak suzukira van pénzed,járj azzal!!Addig nyújtózkodj,ameddig a takaród ér!!!
2010. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rövid a farkad? toldd meg egy bmw-vel! :D


ilyen kocsit tényleg csak akkor szabad venni, ha már semmi értelmes ötleted nincs arra, h elqúrd a millióidat.


addig meg járjál buzukival vagy bkv-val...

2010. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!