Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bírni fogja ezt a távot a...

Bírni fogja ezt a távot a robogóm?

Figyelt kérdés

Van egy Kymco Grand Dink 50ccm robogóm, és Kedden fel szeretnék vele menni margit szigetre(randi:D) és buszozni nem szeretnék, meg metrózni.

Az volna a kérdésem hogy mit kell indulás előtt átnéznem? (persze olaj, benzinen kívül) ill. bírni fogja e? Mert azért 80km oda, 80km vissza(Dunaújváros-Bp.)


Illetve viszek pénzt benzinre, de rakhatok 2db 2l.es Pet palackba egy kis tartalék benzint? (hely van benne bőven)


Köszönöm az értelmes válaszokat!


17f


2010. aug. 14. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a velencei tóra szoktam lemenni Budapestről,simán bírja,új robogó 800km-rel(YAMAHA)

Ha a városba állsz meg jó ötlet egy utcai teraszos kávéházhoz leparkolni,mert ott teljesen szem előtt van.

2010. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát 1 kymco-t nem fognak ellopni ne félj! azért nézik, mert nincs ráírva hogy kymco legalábbis én 1 képet néztem, aznon nem láttam és mivel hogy mekkora és nincs ralyta rendszám...

de csak a kymco csinál ilyen szart már bocs! szinte sehol nem lehet mennni 50-essel 2személlyel

2010. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

már bocs de MAGYARORSZÁG a fos németbe ezzel lehetne menni 2személlyel bukó nélkül!!... szóval itt kezdődnek a problémák...


ráadásul a Kymco nem egy sz@r, nap mint nap megbámulják, és az összes 50est otthagyja

2010. aug. 16. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!