Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van és hogyan tudom...

Zsoca21 kérdése:

Hol van és hogyan tudom kivenni a tiltást a robogómból?

Figyelt kérdés
Keeway arn 125-ös robogóról van szó
2010. aug. 14. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A tiltás az amikor túl nagy fordulatot érne el a motor(pl. 13k rpm fölé menne) akkor az elektronika visszavesz a benzinből.Ezt miért akarod megszüntetni?
2010. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

en nem vagyok buta, de talan azert akarja mert akkor jobban megy a motor?

Valahol egyebkent a muszerfal alatt kell ilyeneket keresgelni. Legalabbis az SR50-be ott van.

2010. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. buta vagy,ő pedig a folytást akarja kivenni.A tiltás az kell különben túlpörögne a motor és gyorsan felmelegedne,bár szerintem robogóba ilyet nem is tesznek...
2010. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elég nagy a különbség a tiltás és a fojtás között.

ha a tiltást akarod kivenni, csak bátran, sokáig fogod tudni utána használni a motort...

de szerintem te a fojtásra gondoltál. elég valószínű, hogy ebben a fojtás már a befecskendezés módosításával valósul meg, vagyis otthon nem fogod 3 csavarhúzóval megcsinálni. a műszerfal alatt inkább a port keresd, és távolítsd el,ahogy szuperokos SR50es nagy motoros is tette.

2010. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen bocsánat rosszul tettem fel a kérdést nem a tiltást hanem a fojtást szeretném kivenni
2010. aug. 14. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
ne szedd ki, kínai szar "motor" szétég az egész ha jobban megy :D
2010. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!