Vw golf 4 1.4 16v Ma véletlen nem kuplungoltam mert elvoltam foglalva és úgy raktam rükvercbe, be is ment sebbeségbe de le is fulladt Váltonak lehet valami baja?
Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 15:15
1/1 anonim válasza:
Ha próbálgatod, és nem érzel semmi különöset, (kerregés, recsegés, váltáskor megakadás) akkor no para.
Nem tesz jót neki, de egy ilyentől nem hal meg.
Amúgy legrosszabb esetben pár fogat leszedhettél a váltógyűrűről, ami önmagában még nem gond, főleg, hogy pont a rückwertz-et kattintottad meg, ott nem szokás nagyokat izmozni a kocsival.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!