Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 (1989) lehetséges?

Audi 80 (1989) lehetséges?

Figyelt kérdés

audi 80-mban nincs szervó.

az lenne a kérdésem, hogy bele lehetne-e rakni szervót ?

ha igen kb. mennyibe kerülne?


a választ előre köszi!


2010. aug. 13. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
többe, mint a komplett autó értéke..
2010. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

attól függ, ha találsz egy ugyaniylen donor autót ami szervós, és jó áron megkapod akkor érdemes megvenni az egész autót.


vagy keresel egy ugyanilyent és kiveszed ami neked kell belőle

-kormánymű

-szivattyú

-csövek

-elektromos vezérlés ha van

-ékszíjtárcsa

-stb.


én klímát raktam utólag a megánba, az sem volt túl nagy hókuszpókusz meg horror összeg, csak kellett egy donor, amiből mindent kivehettem.

2010. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bele lehet. Kb 30-40-ért lehet venni kompletten. Keresgélj neten, bontóba lehet többet mondanak rá, de 30-nál többet nem ér
2010. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

70-ért tudnák venni egy ugyan ilyen autó az szervós igaz rendszámoztatni nem lehet, de azért jó lenne, hogy abból pl a szervót meg ha valami ezen elromlik vagy betörik a lámpa búra azért jó lenne :)


csak kiváncsi voltam, hogy akkor bele lehet-e rakni

köszi a válaszokat!

2010. aug. 13. 22:21
 5/9 A kérdező kommentje:
*ugyan ilyen autót
2010. aug. 13. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Te se tudsz beszélni.... TudnÁk.... Gratulálok.
2010. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
múltkor azt írtam, hogy tudnék aztán le hülyéztek :D
2010. aug. 13. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
70-ért nem sok, feter ugyanilyennel küzd most, h nics szervoja, de jó volna bele. 89-es 1.6tdi (RA). Azért írtam a 30-at m mi már utánna jártunk és e körül mozog az ára, csak nekünk pont az ország másik felébe vannak...
2010. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

70ér hozd el mindenképp, ha nem tudod lerendszámozni az külön jó, mert akkor vagy forgalomba kéne helyezned és fizetni, vagy kivonatni ideiglenesen, de ahhoz kell a rendszám is, vagy véglegesen, de akkor bontóból kell igazolás, szóval papír nélkül a legjobb.


aztán ha vaterán, itt-ott fórumokon hirdeted és kiárulod belőle a dolgokat még nyerhetsz is rajta.

2010. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!