Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hörög le félgáz felett?

Miért hörög le félgáz felett?

Figyelt kérdés

Babetta 207 típusú motorom nemrég vettem, ment, de nem túl sokat. Kipucoltam a karbit, a légszűrőből meg kiszedtem a sz@rrározsdásodott légszűrőbetétet, azóta így ment (légszűrőbetét nélkül, ez is lehet a baja?), de most az a baja, hogy ha félgáz felé húzom, akkor lehörög. Eddig nem csinálta. Tipp? A másik kérdésem meg hogy a hajtóműolajat nem tudom utántölteni, mert be van rohadva a csavar a dekni menetébe. Tudnátok segíteni, hogy hogy lehetne kiszedni onnan lehetőleg gányolás nélkül?

köszi előre is!


2010. aug. 12. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mégegyszer pucolj karbit, és légszűrővel használd. tank és karbi közé szűrő, leht az is h ott ment be a kosz:D a váltóolajcsavart meg kalpáccsal óvatosankocogtasd meg a csavart és utána próbáld, vagy tegyél a kulcsra hosszabbítószárat.
2010. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, vettem szűrőt meg egy új főfúvókát, még egy ú.ház tömítés kell oszt csók. Légszűrőbetét meg csinálok mosogatódörzsiből. KÖSZI!!!
2010. aug. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!