Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidrotőke csattok?

Hidrotőke csattok?

Figyelt kérdés
Sziasztok olaj csere után elkezdett csatogni a hidrotőke a diesel automban az mitől van?
2020. dec. 11. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Ez segíteni fog.

[link]

De miből gondolod, hogy az?

És ez a "diesel automban" mit takar?

Tuti, hogy hidrotőkés?

De szerintem mutasd meg egy hozzáértőnek, mert hogy neked fingod sincs arról amire választ vársz, az tuti.

2020. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Remélhetőleg előbb utóbb kivágják innen az ilyen tahókat, akik csak ilyen stílusban képtelenek ide válaszolni.


Kérdező, lehet hígabb olajat raktál bele, mint ami volt benne, indításkor kisebb olajnynomás, meg úgy általában. Új motornál valószínű még nem volt meg ez.

2020. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Aha, kettes!

Tehát neked megvan minden infó? Mert mi azokat nem kaptuk meg.

2020. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szerelő monta hogy hidrotőke csak azt nem értem hogy miert ugyan ugy 10w40 es olajat öntött bele a szerelő ahogyy eddig is
2020. dec. 11. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Véletlenül se írd ám le milyen autóról van szó....


Majd mi kitaláljuk a 6548 féle fajtából !!!!

2020. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja a márkát leírni, hiszen a csattogást se tudta egyszer sem rendesen leírni.
2020. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, akkor gondolom olajszűrőt is cserélt, azokban van nyomásszabályozó, az olcsóbbakban nincs, van pár mágus, aki pl opelba tesz nyomásszabályzós szűrőt, ami nyomja a szűrőtartó szabályzóját.

Ezáltal bekrepál az egész olajkör.

2020. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!