Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Splash-2008- személygép...

Splash kérdése:

Suzuki Splash-2008- személygépkocsin sérült,valamint cserések a következő elemek: motorháztető, lökhárító, bal sárvédő, lámpa, valamint a futómű is elment, féltengely kiszakadt. Mennyibe kerülhet ez munkadíjjal együtt? Érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon megkell nézni, mert ez lehet horribilis összeg is.

Például a kiszakadt féltengely, ez nagyon komoly baj lehet.

2020. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasraütés-szerűen olyan egymilliót mondanék rá, bontott cuccokkal alsó hangon talán fele ennyi. Összehasonlításképp az én autómnak a bal oldala volt végighúzva (3 elem + kilics), ez volt durván 200, bár jóval drágább kategóriájú autóról van szó.

Ha biztosítás fedezi, akkor szerintem mindenképp érdemes megcsinálni, mert ezeket megcsinálva még jól fog menni az autó, de saját zsebből egy 2008-as Suzukin ezeket én nem csináltatnám meg, mert jó eséllyel többe kerülne a munka, mint amennyit az autó ér.

De ezt csak így hasraütés-szerűen írtam.

2020. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!