Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lefújószelepet beszerelését...

Lefújószelepet beszerelését hozzávetőlegesen mennyi pénzért szokták vállalni a szerelők?

Figyelt kérdés
Rákerestem a Google-ben, de nem találtam ilyesmit.
2020. nov. 1. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha valami csereszabatos darab, tehát nem kell mókolni akkor 1-2 óra munkánál többet nem igényel még ha vállalható mértékben vastagon is fog a ceruza. Azt meg te tudod, hogy mennyi, mert nem írtál lakóhelyet
2020. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolod ennek szabott óraszáma van? Függetlenül milyen autó, milyen utólagos szelep, mert nem kell soha agyalni hogy telepítsd be, mit hogyan variálj, alakíts át, ugye?
2020. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Például ennek beszerelésére gondoltam:


[link]

2020. nov. 1. 13:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Pista bácsi, autószerelő Mester 64 éves: -Nem tudom elvállalni, sok a munkám.

Nevesebb szervíz: nem tud ilyenre garanciát adni, nem vállalják el.


Vagy elviszed kókányékhoz, belefaragja azt lesz valami. Vagy tuning műhelybe, ahol az alkatrész árának többszöröse a szerelés költsége. Mert TUNING műhely és megteheti.

2020. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez szuperül hangzik :)
2020. nov. 1. 16:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Pont azért nem fogják elvállalni, ami a leírásban, szinte mindenhez jó, de mégse. De azt nem mondják meg mihez nem. Szinte sose ír hibát, de néha mégis, szintén nem mondják meg pontosan mikor.

Te meg nem fogod kifizetni, ha nekiállnak órákon át hibát keresni, meg megpróbálni kiküszöbölni egy ilyen silány utángyártott valamivel. De tényleg menj tuning műhelybe, valóban drágább lehet, de legalább útba tudnak igazítani, hogy milyen termék is kell neked. Ha te magad ezt nem tudod megoldani

2020. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk kocsitól is függ hogy mennyire háklis az ilyenekre.


Használgattam én is hasonlókat működött is vele a gép, de a visszavezetett verziót jobban szereti, szóval ahogy beraktam ki is vettem belőle idővel.

2020. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a további gondolatokat is.
2020. nov. 3. 09:05
 9/14 anonim ***** válasza:
mondjuk ha egy bov-ot nemtudsz magadnak beszerelni(fel ora) akkor inkabb hanyagold ezt a tuningmaniat..
2021. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha ennyire nem tudsz helyesen, érthetően írni, inkább hanyagold az írást.
2021. jan. 4. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!