Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem ciki a kézifékes indulás?

Nem ciki a kézifékes indulás?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 14:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó ez a fene nagy kényelem, de majd lesz pislogás, ha egyszer az élet úgy hozza, hogy öregebb, extrák nélküli autót kéne vezetned...
2020. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hat ezt kell vezetnem, azért kérdeztem 😂
2020. okt. 16. 15:48
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Bevan húzva a kézifék és amikor fog a kuplung meg a motor , akkor kiengeded.

Ezen nem tudom mit kell annyit kérdezni. Ez a ciki amiért megkérdezed.

2020. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Nekem se tanították, pedig régebbi kocsi volt, nem voltak benne ilyen segítő berendezések. Egyszer álltunk meg egy nagyobb emelkedő közepén, annyit mondott az oktató, hogy engedjem fel fogáspontig a kuplungot, miközben a féken állok, aztán engedjem fel a féket. A kocsi gáz nélkül felment a dombon. Aztán amikor meglett a jogsi, és harmadszorra fulladtam le a körforgalom előtt az emelkedőn, és kérdezte apám, hogy miért nem használom a kéziféket, nem is értettem, hogy miért kéne, vagy mire gondol. Úgyhogy utána megtanultam magamtól, és alkalmazom, ha nagy az emelkedő, vagy fontos, hogy ne guruljak vissza semennyit se.
2020. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Lehet dizelen tanultál, a saját meg már benzines volt :D
2020. okt. 16. 18:49
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Az volt, gondolom még az alapjárat is meg volt emelve. Úgyhogy elég sok idő kellett, mire megszoktam a sajátomat:D
2020. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

Szégyenlem tényleg de nekem se tanitoták meg ezt pedig régebbi Opel Meriván tanultam .

Most dízeles kocsim van nagyobb emelkedőn húzzam be a kéziféket , és ha elindulás van akkor kuplung fel fogáspontig és kézifék kienged?

2020. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki, ha úgy indulsz mert adott helyzetben úgy tudsz akkor ez van.
2020. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd az lesz ciki, ha magyarázkodni kell a mögötted állónak, mert rágurultál.
2020. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
17-es, kezifek be, egyesbe teszed.. minimális gazzal kuplung jön fel, mikor érzed h indulnal elengeded.. mikor sebességbe teszed az autót a kezifek gombja már legyen benyomva h egyszerűbben kiengedd
2020. okt. 17. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!