Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rámírna egy autósiskola oktató?

Rámírna egy autósiskola oktató?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtudni valamit, hogy igaz-e.

2020. okt. 8. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
nem
2020. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt a pár mp-et az életedből megspórolhattad volna ahelyett, hogy bunkó válaszokat írsz.
2020. okt. 8. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Válaszoltam az eldöntendő kérdésedre. Nem értem, hogy mi a problémád.
2020. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm..
2020. okt. 8. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez így nem kérdés,ez valami über titkos információ lenne?Mert ennyi erővel ki is írhattad volna ide mert gondhatod hány oktató fog neked külön irogálni
2020. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igazából csak az érdekelt, hogy valóban normális-e, hogy lecsalnak az oktatók 20-30perceket a tanórából?

hogy szüneteket tartanak a másfél órás vezetés során. magyarul rohadtul nincs meg a nemhogy 1ó40p de a másfél óra sem..mert hogy azidő alatt nekik kell minimum 10 perces szünetet tartani.

és az normális-e, hogy óra elején bszunk el 15percet azzal, hogy beszél az oktató a semmiről és akkor írja meg a papírkát, hogy hánytól hányig vagyunk. és közben is megállunk és hosszasan, bőőőőven kifejtve magyaráz olyan dolgokat, amiket a hülye is ért. pl merre megy jobba kanyarodásnál, balra kanyarodásnál, stb. az autó feneke meg eleje stb. tehát az ilyen rohadt egyszerű dolgokat bosszntóan hosszan magyarázza. ez lenne a normális? az oktatóm azt állítja, hogy így szokták csinálni...

na már most azért akartam ezt üzenetben írni, mert ha nem kapok üzit feleslegesen nem gépelek, ha kapok akkor meg van értelme, mert adnak rá választ.

2020. okt. 8. 22:13
 7/11 A kérdező kommentje:
kezdem azt érezni, hogy vagy hü.lye az oktatóm vagy hü.lyére akar venni..
2020. okt. 8. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
En 2 vagy 3 orakat vezettem egyben, mindig kimaxoltuk. Az elejen kb 2 perc ment el a papirokkal, meg a vegen is, kozben akkor alltunk meg, ha en meg akartam(inni, cigizni), egyetlen egyszer volt olyan, hogy el kellett menni tankolni, az 10 perc minusz.
2020. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valamit magyarazott, akkor vezetes kozben magyarazta.
2020. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Erre pont nem fog neked válaszolni egy oktató sem.
2020. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!