Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vezetnek a "menők"...

Miért vezetnek a "menők" oldalra dőlve a váltó felé?

Figyelt kérdés
Sok ilyen "menőt" látok úgy vezetni, hogy nem függőlegesen ülnek az ülésben, hanem a kardánbox felé dőlve. Van ennek valami oka (kényelem, könnyebb váltás, stb...) vagy csak annyi hogy így gizdábbnak tűnik?
2010. aug. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is látom néha, de nem látom értelmét...

Én alapból bal kézzel fogom a kormányt és könyök az ajtó kartámaszán, jobb kéz a váltón és könyök a középső kartámaszon, de a testtartásom egyenes, máshogy nem is tudnék sokáig lenni, mert az ülés oldaltámasza nyomna...

2010. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vazze menő vagyok:D

Nem tudom miért, de nekem így jobb. Bal kéz kint lóg az ablakon, jobbal meg váltok, ha kanyarba kell váltani, akkor beveszem a balt az ablakból.

Télen bal a kormány tetején, jobb a váltón, szintén középredőlve. Nem tudom miélrt ösztönös, de mostmár ha nem akarnék is így leszek m menő vagyok és megtehetem :P:D

2010. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mer ez gizdás :)
2010. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A "csajozós" figurát bedobják olyankor. :) afféle placebó, beképzelik, hogy ott ül a csajszi mellettük és a kézifék a leányzó lába.
2010. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én az anyósülésre támaszkodom, vagy fetrengek kifele az ablakon. :P Semmi gyakorlati haszna nincs, csak kényelmes. :P
2010. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!