Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mér jó a robogohoz a cross buko?

Mér jó a robogohoz a cross buko?

Figyelt kérdés
Csomo robogos cross bukoba mászkál. De a cross bukot cross motorhoz endurohoz supermotohoz triál motorhoz néz ki jól, robogon szerintem rőhelyes.
2010. aug. 6. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet előtte enduro v crossja volt és eladta de a sisak megmaradt :D v csak azért mert az tetszik nekik és olyat vesz.
2010. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én olyanról is tudok hogy simsonhoz vett a gyerek crossbukót.

Első motorja szal nem crossmotorról maradt meg:D


De volt egy ismerősöm aki piaggióra is crossbukóban ült.

2010. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát azért Simsonnal lehet menni terepen is..


AM meg azért mert a sok sutty robogós ettől menőbbnek érzi magát

2010. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy milyen sisakja van? Ízlések és pofonok. Aki meg a bukójával menőzik az egy hülye.
2010. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vettem egy AGV robogósisakot,szemvédőset,és kiröhögtek,hogy miért nem egész sisakot vettem,vagy cross sisakot
2010. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem crossmotorral kezdtem, hanem simsonnal... Anno vettem egy cross bukót. Azért, mert midnenképp olyat akartam, ami állvédős, így érzem biztonságban magam, tehát a robogós sisak kilőve.

Normál sisak: Szó mi szó, akkor se tetszett, most se a kedvencem, de köv motorom utcai használatú lesz, arra pedig mindenképp olyat veszek, mert a cross sisak 100 fölött nagyon húzgálja a fejedet a siltje miatt.

Cross sisak: Azért ilyet vettem mert régen 6-7 éve, ezek sokkal olcsóbbak voltak mint a speed sisakok,(akkor még elég ritka volt ez az 5000 ft-s tesco sisak:) ) és szerintem a kilátás is jobb, egy cross szemüveggel.

Szó mi szó, én jobban szeretem a cross sisakot, kényelmesebb és mellesleg sztem egy árviszonyban jobban néz ki mint a speed sisak. (igaz 60 felett vannak gyönyörű utcaiak is, de 30 körül inkább az ilyen nagy buborék sisakok vannak belőle.)

Amíg robogóztam én is cross sisakot hordta, és nem azért h vagány legyek, hanem mert sztem kényelmes és jobban tetszik:)

2010. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg vártam a bukómra hogy megjöjjön adig énis a cross bukóval szántottam :)elég hülyén néztem ki dehát jobb nemvolt am SV1000 volt
2010. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!