Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada utcai tuning, hogyan...

Lada utcai tuning, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Szóval adott a szituáció: van egy 2105ös Ladám mely 1.5ös motorral van felszerelve, és szeretném kicsit harapósabbá tenni.

Vezérműtengely, főtengely, hajtókar és dugattyú cseréig jutottam el fejben, mit ajánlotok még, mivel tudnám kicsit megpiszkálni?

Havassy cuccokon gondolkodom egyébként.

Plusz tolós váltót szeretnék beletenni



2020. szept. 13. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először normális futómű és fékrendszer! Csak utána bactasd a motort.
2020. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Futóművel mit tudnék kezdeni?

Mit lehet vele csinálni?

2020. szept. 14. 12:26
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
kemény gátló, piros szilent, vágott niva rugó előre hátra, talán erősített lengőkar, de az nem fontos.
2020. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Erősített torony, nyúlványok, tárcsafék elől hátul, jó minőségben. Majd ha ez megvan, jöhet a motor. De egyébként az üzemanyagellátáson is gondolkodj. 40, 45-ös Weber már kellően eteti. De gyakorlatilag egy versenymotoron gondolkozol. Egyébként nem feltétlen kellenek Havassy cuccok a kocsidba, az már nagyon az extra teteje az egésznek...
2020. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de "van otthon műhely-össze rakom" kijelentéseket teszel, közbe meg a gyakorikérdésekre írsz. Itt is van vagy 50 oldal ilyen kérdésből (az elsőn talán vannak értelmes válaszok is, aztán rájöttek az emberek, hogy ezek a kérdések ilyen álmodozások meg nagyotmondások.) ott a zsiguli.hu, van forum része több száz oldallal. De csomó más oldal, blog van a témával kapcsolatban.


Hogy akarod össze rakni, ha azt se tudod mi kell? Oké hogy megvan, hogy mit akarsz cserélni, de milyen veztengely pl? Ahhoz ki kellene matekolni, hogy mennyit kell síkolni, hogy meg legyen a KV, stb. Olvasgass a neten pár hetet, és választ kapsz minden kérdésre.

2020. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
316os havassyt szeretnék bele, azt hittem hogy vannak itt hozzáértők azért írtam ide, hátha adnak jó tanácsot
2020. szept. 21. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!