Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hova tűntek a hummerek?

Hova tűntek a hummerek?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat lehetett látni de valahogy kikoptak az utakról, de miért? A Ford Ranger lenne az új Hummer mert abból rengeteget latni errefele😄😄

2020. szept. 13. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Balaton elnyelte őket. :D

Viccet félretéve:

Több, mint 10 éve befejezték a gyártást és eleve nem volt egy gyakori típus Európában.

Európai szemmel nézve fenntarthatatlan, csak a gazdagok játékszere volt, de ma már nem menő, így eltűntek az utakról.

2020. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja én is azt akartam írni, hogy elsüllyedtek a Balatonban, de már megelőztek :D
2020. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Az elmúlt évtizedekben máson sem dolgozott az autóipar, mint hogy jobb és kényelmesebb SUV-kat gyártson. A Hummer már a 2000-es évek elején is elmaradott amerikai technika volt, azóta csak még inkább elavult.
2020. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez honvédségi jármű eredetileg, csak ficsúrok vettek maguknak használni, pöffeszkedni.
2020. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hámmer jó volt, de sokat evett, és kihasználatlan volt: hun van itt terep?

Nem érezték szegénykék jól itt, ebben az országban magukat, így elmentek Balatont látogatni:).

2020. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még amerikában sem tudták eladni a készleteket... Tekintve, hogy még ottani mércével is kényelmetlenek, így tényleg csak azoknak volt, akik vagy mutogatni akarták, vagy néha szórakozásból, de nem azt használták hosszú utazásokra ha nem volt feltétlen fontos.
2020. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én pont ugyan annyit látok most, mint 10 éve :D. Nemsokat.


Amúgy meg azért, mert ritka haszontalan egy jármű. Gyakorlatilag azon kívül hogy "Hummer" van ráírva és hogy menő (vagy már nem, kitudja), nem tudok mondani pozitívat róla. Erős. Nagyjából ennyi. De amúgy:

- Böhömnagy. Európai utakra és parkoló méretekre nem való.

- Zablája a gázolajat

- Cserébe egyáltalán nem megy kiemelkedően jól

- Terepen sem olyan jó, mint gondolják. Oda túl nagy.

- Belül tipikus amerikai. Valaki szereti, valaki nem

- Aztán hogy itthon mennyire kapni hozzá alkatrészt, azt nem tudom.


Szóval egy teljesen ésszerűtlen és felesleges, indokolatlan autó. Tényleg csak az veszi, akinek nagyon kell egy Hummer.

Nem sok autóra mondom ezt. Mert én szememben még a 800 lóerős G Merci is jó. Mert erős, megy mint az ökör. Tehát van jó tulajdonsága. Élvezhető. De egy Hummernek azon kívül, hogy elhúzol vele egy házat, nem sok előnye van. Semmi élvezetes nincs benne. Más autók ugyan ennyiért, tudják ugyan ezt jobban és kényelmesebben is csinálni.


Arra jó, hogy letekerd az ablakot, bömböltess valami "plömplöm" zenét, betold a maszkos Oakley napszemüveget az agyadig, meg kilógasd a 80-as karod az ablakon, amin 12 négyzetméter tetkó van. Többet járj konditerembe, mint dolgozni. És telefonálj non-stop, mert pörgetni kell a bizniszt. Na. Kb ezeknek a típusú embereknek a kocsija a Hummer manapság. (itthon)

2020. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezz kész utolso😂😂😂😂😂
2020. szept. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!