Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg még mindig nem lehet...

Marci1992 kérdése:

Jelenleg még mindig nem lehet AM jogosítvánnyal 2személyt szállítani?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy segédmotorral nem lehet utast szállítani, de nem értem hogy akkor mért van csomó kétszemélyes 50 cm*3 alatti robogó. Mert most ha lerakok egy külön jogsit motorra akkor megy nyilvan nem venne az ember 50alattit...szóval nem értem a logikat...

2020. aug. 29. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A logika az, hogy más országokban (pl olasz) a segédmotorokon lehet utast vinni.

Nálunk nem. Törődj bele.

2020. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Kresz
2020. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert gyakorlatilag ugyanaz a moci van 50 és 125-üs motorral is, így olcsóbb gyártani.
2020. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

mert egyik motort sem magyarországra gyártanak

a kisköbcentis motorokat nagyrészt indiában használják, európában meg csak magyarországon nem rendszámkötelesek azaz csak itt nem lehet utast szállítani és nem foglalkoznak azzal a gyártóm hogy ebbe a kis putri országba árult motorokrs ne rakjanak lábtartót mert egyszerüen felesleges lenne úgyis a jómagyar ausztriából hozza a széthulló szarokat

2020. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyébként meg kresz szerint ha elmúltál 17 éves és legalább 2 éves jogosítványod van akkor vihetsz utast 50-es motorral ha van rajt rendszám amit meglehet szerezni ha megvannak a szükséges papirok

#4

2020. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyártók*
2020. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
83%
#5 De rendszámos motorhoz szükség van legalább A1 kategóriára :)
2020. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!