Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg fogom tanulni a váltást?

Meg fogom tanulni a váltást?

Figyelt kérdés
Nem nagyon megy én ezt valamikorra meg fogom tanulni, tudom h meg mi csak nem menyi kb menyi idő?
2010. aug. 4. 12:13
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
Meg, csak gyakorold!
2010. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán :) kimész valami pihentagyú ismerősöddel határi útra, vagy parkolóba, és lehet gyakorolni. fél, max egy óra és menni fog :)
2010. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100 óra vezetés után már reflexből fog jönni
2010. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

"szerintem simán :) kimész valami pihentagyú ismerősöddel határi útra, vagy parkolóba, és lehet gyakorolni. fél, max egy óra és menni fog :)"


Én egyszer kivittem egy akkor 16 éves csaj ismimet. Elindult, de padlógázzal és mondtam, hogy álljon meg. Hirtelen megijedt a csaj és nem tudta, hogy hogy kell megállni... :D Végülis behúztam a kéziféket és ő pedig benyomta a kuplungot:D


A barátnője elindult 4* (benzinesen) és utána már nem volt gond. Bár mi nem kifejezetten a váltogatás tanultuk, hanem az elindulást, megfordulást :)

2010. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menni fog,csak gyakorolni kell. A végén már automatikusan megy,észre se veszed,hogy váltottál. Eleinte nekem is gondom volt vele.
2010. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!