Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktatóm, beírt olyan...

Az oktatóm, beírt olyan vezetési órát, amit már kifizettem de nem vezettem le, ilyenkor mit lehet tenni?Lehet ezt jelenteni valakinek? Kihez fordulhatok ebben az ügybe?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola vezetőségéhez fordulhatsz , de személyesen nem ajánlom a vizsgád lefolyásáig, egyértelmű okok miatt.
2020. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te meg aláírtad? Akkor maradj csendben.

Ha csak beírta, akkor semmi gond, megkérdezed az oktatótól, hogy azokat mikor fogjátok levezetni.

2020. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pótolni. Előrefizetés létezik, azt, hogy ő adminisztratív szabálytalanságot követett-e el, ennyi infó alapján nem lehet elbírálni.
2020. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Aláírtad?
2020. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezted az oktatód, hogy mi a helyzet?🤔
2020. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
48%
Nekem aztmondta az oktatóm ha nem mondom le min.48 órával előtte akkor ki kell fizetni. Ez így jogos...mindenhol így van.
2020. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a 6-osnak, nálunk mondjuk 24 óra volt, de ha te lemondtad azt az órát és nem időben ő meg ezért írta be akkor teljesen jogos.
2020. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!