Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hibakód kiolvasó...

Milyen hibakód kiolvasó szoftvert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sajnos teljesen laikus vagyok a témában.

Van egy 50 autós tehergépjármű és egy 20 autós személygépjármű flottánk.

A hibakód kiolvasásra eddig volt egy emberünk aki 25+áfa áron kijött, bedugta a laptopjába az autót, és 3 perc alatt megmondta, hogy mi a gond.

A napokban leültem kiszámolni, hogy mennyi pénz megy el csak erre, és tekintve, hogy vannak saját autószerelőink, akik közül több is jelezte, hogy tudna kezelni egy ilyen szoftvert, ezért úgy döntöttem, hogy beruházunk egyre.

Érdeklődnék, hogy ha a pénz nem akadály, akkor milyen szoftvert javasoltok, ami kompatibilis mint tehergépjárművek, mind személygépjárművekkel, és minél többet mond.

Maximum 4-5 millióban gondolkodnánk, de ha ár/érték arányban olcsóbbat is tudtok javasolni, akkor azt megköszönöm. :)


Előre is köszönöm!



2020. júl. 27. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg őket:

[link]

2020. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, és a flotta nagy részét le tudod fedni 1-2 eszközzel/szoftverrel, akkor néhány százezertől 1-2 millióig ezeket elvileg meg tudod venni.


Viszont ezt a tudást sem fogják csak úgy átadni azok, akik ebből élnek.


Mindent lefedő hibakód olvasó nem létezik.

2020. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!