Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltosok,egy kis...

Anonimuus8 kérdése:

Automata váltosok,egy kis segitseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nem reg vettem egy automata valtos autot

Eddig manualissat vezettem.Egy gyors kerdes.Amikor leallitom es Parkolo modban hagyom felvillan a “nyomja be a fekedalt “jelzes sargan a muszerfalon.

Ha jol tudom az a cipo azt jelenti.Tudom masnak egyertelmu de azert rakerdezek.Az csak azert eg hogy jelezze hogyha D be vagy R be akarom rakni akkor nyomjam be a feket igaz?Nyilvan masnak ez alap csak tenyleg sose lattam meg ezt a jelet sehol.Koszi elore is es bocsi az ekezetekert



2020. júl. 21. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Automata váltót csak és csak úgy szabad állítani, hogy közben nyomod a fékpedált! Indítani is csak úgy szabad és a mai kocsik már csak úgy engedik az indítást hogy ha be van nyomva a fékpedál.
2020. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom koszonom a valaszt.Lehet kicsit felre ertheto volt a kerdes akkor viszont elnezest.Azt szeretnem tudni ,hogy

akkor az a jel a muszerfalon csak ezt jelzi igaz? Hogy semmi mast nem akar nekem ezzel jelezni csak hogy nyomjak a feket indulaskor?!

2020. júl. 21. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el az autó használati útmutatóját.
2020. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem egyértelmű, mert én még ilyet nem láttam automataváltós autóban. A kézikönyvet vedd elő és nézd meg mit jelent az a figyelmeztetés.
2020. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, az én autómon P-ből ki/be váltásnál kell a fék, kiírja szövegesen.
2020. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!