Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm3-mas robogóra hol lehet...

50ccm3-mas robogóra hol lehet rendszámot venni?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,amin csak egy név vagy szöveg van,hanem olyan,mint az 50ccm3 felettieken,csak itt én választom ki, hogy milegyen rá írva.Pl:Pityu 001.De láttam már egy csomót.Polgármesteri hivatalban kell igényelni, vagy hogy?
2010. aug. 3. 00:34
 1/5 anonim válasza:
Nem lesz az olyan egyszerű.. Mire rajt lesz a robogódon a rendszám már névről fognak ismerni a közlekedésfelügyeleten meg az okmányirodában, az anyagi vonzatairól, mint például regadó nem is beszélve.
2010. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pityu-01, stb rendszámokat amiket látsz, mind mind ilyen vásárokban, üzletekben kapható úgynevezett hobby rendszám, egyik sem hivatalos rendszám, forgalmi engedéllyel. Amúgy motorra való rendszámon nem is férne ki, hiszen felül három betü, alatta 3 szám, autós rednszámoknál lehet kérni ilyeneket, de sokszázezer ft, kb amennyit a robogód ér.
2010. aug. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én láttam már motor rendszámnak(50ccm3-ra) Pityu,Krissz meg ilyenek, akkor hol lehet készítettni hobby rendszámot?
2010. aug. 3. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Budapesti vagy, akkor pl az ecseri úti metrónál egy papiros boltban is csinálnak. De lebeszélnélek róla, 50es robogónak pont h nagy előnye, hogy nincs rendszáma, mire jó, ha kiírod a neved rá...
2010. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha a kreszt amúgy sem sértem meg (Pl:sosem hajtok 40nél többel) akkor nem mindegy, hogy fel lehet-e ismerni?
2010. aug. 4. 06:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!