Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2009-es Fiat Puntoról mi a...

2009-es Fiat Puntoról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem értek az autókhoz és nem tudom, hogy mennyi problémàja van az ilyen olasz autóknak.

Ajànljátok vagy inkább ne.



2020. júl. 15. 13:57
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
52%
Nyugodtan megveheted
2020. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi a választ.
2020. júl. 15. 15:53
 3/3 anonim válasza:
NFS Most Wanted óta szerettem volna egy olyan Puntot. Akkor még fiatal voltam és még nem volt lehetőségem autót venni vagy vezetni, de sokáig az volt a kedvencem valamiért. Aztán letettem róla és német márkák kezdtek érdekeltebbek lenni nekem. Van pár alfás ismerősöm és egy fiatos, akinek Puntoja van, viszont évjáratot nem tudom, de sokat szenved vele. Mindegyik márkából lehet rosszat kifogni, de nem mindegy, hogy egy jó állapotú mennyi idő alatt éri el a rossz állapotot. Olaszokról sokaknak megvan a véleményük, amivel részben én is egyet értek. Én nem ajánlom se az olaszt, se a spanyolt.
2020. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!