Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megáll az autó, nehezen gyúl....

Megáll az autó, nehezen gyúl. Miért?

Figyelt kérdés

A mai napon nehezen gyúlt, majd útközben megallt és a bordon a levegőszurot dobta ki hibának. Most eddig nekem is oké hogy mivel van a gond és egy csere után talán helyre áll, de mitől jött ez létre vagy mi lehet vele?

A szűrő nemrég volt cserélve, normál, gyári szűrő.



2020. júl. 7. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szarságokon rugóztok ember, 2 szóból levágtam, hogy erdélyi a kérdező, ott mindenki így mondja. Inkább a ti tudatlanságotokra vall, hogy itt szivatjátok ezzel.

Amúgy tényleg nem lehet erre pontos diagnózist adni, lehet üzemanyagellátás gond (benzinszűrő), gyertya, ezeket nézném meg először. De szervíz inkább.

2020. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na szóval most látom, hogy TDI Golfról van szó, akkor ott inkább az adagolóval lesz gond, gyűjtsd a pénzt.
2020. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ember, én meg felvidéki vagyok, (nem mintha számítana) de ettől még nem értem meg a kérdést. Meg ha én akarok kérdezni, akkor úgy teszem fel, hogy arra választ is tudjak kapni.
2020. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 D. Brasco ***** válasza:
59%

Olyan nagyon azért nem kell védeni a kérdezőt tekintve,hogy ez az egész nem nyelvi probléma amirő itt szó van.Mert tőlem aztán felvidéki /erdélyi/muraközi de akár tadzsikisztáni nyelvjárásban is feltehette volna a kérdést.

Itt arról van szó,hogy egy ÉRTELMES kérdést nem tud feltenni.És sajnos van annyira hülye,hogy nem is érti,hogy mi a gond,de azért magyaráz........

2020. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Húzzá innen,el.
2020. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Sajnos ide csak azért jártok, hogy kiéljétek a gyerekkorotok, amit anno nem tehettetek meg.

Egy értelmes választ nem tudtok adni semmire, inkább állandóan találtok valami hibát, amin aztán elvagytok napokig, én meg jókat nevetek rajtatok. Köszi fiúk.

2020. júl. 9. 11:33
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkó nevessé,ha jól esik.
2020. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Légtömegmérő,egr szelep,lamda szonda.
2020. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 D. Brasco ***** válasza:
11%

"Egy értelmes választ nem tudtok adni semmire,"

Tudod ehhez elöbb egy értelmeset kellene kérdezni,de az láthatóan nem megy.Ezért is írtam egy elöbbi kommentemben,hogy veled kár ia foglalkozni,mert annyira sötét vagy nem is érted mi az alap probléma!

Csak vergődsz meg hisztizel,hogy szénné ekéz mindenki.....csak azt nem látod,hogy ez nem véletlenül van így.

2020. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!