Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán lehet picit...

Forgalmi vizsgán lehet picit bakizni? Mi fér bele? És ti is bakiztatok vmit?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázom. Az utóbbi órákon mindig 1-1 hiba jött elő. Hol lefulladtam 3x, mivel ugráltam a kuplungról, hol a táblákat nem néztem, hol a lámpák alatt nem tettem üresbe.


Holnap vizsgázom. Ma vezettem. Sztem jól ment. Egyetlen hibám, hogy a körforgalmakba és kereszteződésekbe lendületesen érkezem, lesodródom az ívről és 1x a kisív sem jött össze.


De minden más, gyalogosok, index, buszok és sebességkorlátozás, parkolás megy, csak ezek a hülye bakik.


2010. aug. 2. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyetlen bakit elnéznek, ha olyan a v.biztos. Anyám a 4. vizsgája elején máris lefulladt, azt még elnézték. Aztán megint lefulladt, itt már kezdett kételkedni a v.biztos, harmadszorra már mondta volna, hogy oké, akkor álljunk félre, de nem kellett mondani, mert el se tudtak indulni. Be volt húzva a kézifék... 5.-re vizsgázott le, a gyalogosok legnagyobb bánatára...
2010. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet hibázni, de a "lesodródom az ívről és 1x a kisív sem jött össze" NEM pici baki.
2010. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de fogadni mernék rá hogy megbuksz:S Semmi esélyed így,komolyan azt gondolod hogy ilyen hibákkal bárki jogsit adna neked?
2010. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az "egyetlen hibádba" leírtak már önmagukban elegendőek a pótvizsgához. A vizsgabiztos (talán) egyszer elnéz egy lendületes érkezést a kereszteződésbe, de már a másodiknál helyet cseréltek az oktatóval...
2010. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgabiztostól is függ...de ezeket, amiket leírtál, még egy vajszívű ember sem nézné el neked!

Nekem annyi bakim volt, hogy a Tesconál nem néztem hátra a kerékpárútra, csak a visszapillantóba néztem bele, de nekem ezt elnézték, viszont ismerek olyat, akinek hasonló hibáért azt mondták: - Álljon félre, cseréljen helyet az oktatóval!


Azért sok sikert, bár nem hiszem, hogy sikerülni fog.

2010. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy az oktatód ezeket apró bakiknak nevezi, mert tudja hogy fogtok ti még találkozni. EZEK NEM KIS HIBÁK!!! Meg kéne tanulni normálisan vezetni vagy pótórákat kéne venni!
2010. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem a hibapontok miatt fogsz megbukni, ezt hidd el nekem.


Olyan hibát fogsz csinálni, amiért alapból bukás jár.

Behúznak majd neked 1-2 hibapontot és ennyi.


Az a lényeg, hogy ne csinálj olyat, ami miatt szólhat, tehát 2 kézzel fogd a kormányt, nekem azért se szólt, ha benne maradt 1esben, de ez mind biztostól függ.

A gyalogosokat nagyon nézik, arra figyelj, de ezt így a neten elég nehéz megmondani.


Az a lényeg, hogyha kedves biztost fogsz ki, akkor az minden szarért megbuktat, de hogyha egy olyat, aki először szigorúnak néz ki, az meg alig szól vmiért.:)


Ha betartod a szabályokat és nem követsz el vmi bukást kiváltó hibát, akkor úgy is átenged, tehát hogyha te vezetsz oda és vissza, akkor már megvan.

2010. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Most az hiba, ha a lámpa alatt nem teszel üresbe? És mi van ha én csak azért is a kuplungot nyomnám inkább mint, hogy üresbe teszek?
2010. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lenne hiba pirosnál nem üresbe tenni??

mert egyszer elfeledkezel, és leveszed a lábad a kuplungról, le is fulladsz, vagy kiugrasz...

meg a kuplung az nem úgy emeli el a fogaskereket vagy mit, mint ha simán üresbe tennéd...

sok helyen van olyan, hogy kiirják hánny perc(másodperc) a zöldig, mi olyankor ha még sok idő, le is állítjuk a kocsit

2010. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na mindegy, lesz ami lesz. Csak lassan....majd úgy is vezetek előtte egy órát még, én leszek reggel 7:40kor az első, talán nem lesz akkora forgalom, bár piacnap....


Amúgy meg itt írjátok, hogy megfogok bukni meg esélytelen vagyok, de lemerem fogadni hogy a vizsgázók 90% elköveti a vizsga előtti pár órában ezeket a bakikat, pont mivel a vizsgán jár már az agyuk, nem bírnak koncentrálni, és azt mondom inkább ilyenkor jöjjön elő mint ott...


Amúgy meg akik olyan kedves optimistán biztatnak, kérdem én, hogy ti vajon megálltok-e a gyalogosnak ha ott ácsorog a zebra mellett, avagy a jobbra tartás betarjátok-e és egyéb jelentéktelennek tűnő dolgok....


Szóval az fikázzon, aki hiba nélkül vezet

2010. aug. 2. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!