Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy simson s51 em és...

Van egy simson s51 em és amikor megyek vele és húzom a gázt úgymond nem veszi fel a fordulatot ez úgy néz ki hogy húzom a gázt és nem történik semmi aztán gondol eggyet akkor belerántbl, mi lehet a gond a keverék van rosszul bealitva?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló esetem volt, csak nekem már egy bizonyos szint után nem csinál semmit.

Elöször is, milyen karburátor van rajta?

Én gázbowden hibára tippelnék, hogy túl hosszú lenne, de innen nem lehet megmondani.

Pontosabban mikor nem veszi a lapot gázadásnál? Mikor elindulsz vele, vagy mikor már megy utazósebesség körül.

2020. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Viktor73 válasza:
Nekem is volt hasonló problémám. Amikor elindultam és még hideg volt a motor, nekem is ezt csinálta, viszont ha már be volt melegedve akkor jó volt. Kicsit állítottam a súbertűn, hogy több benzint kapjon és úgy már nem csinálta azt.
2020. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!