Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyházán hol lehet beszere...

Nyíregyházán hol lehet beszerezni elektromos rollert?

Figyelt kérdés

Használt, vagy Új, tök mindegy csak szeretnék egy ilyet. kb. 100 kg-ot bírjon, és jó lenne ha olyan 30-40 km/h-val menne :D Ilyesmire gondolok: [link]

Úgy hallottam, hogy METR0 -ba lehet venni? Ez igaz? És kb. mennyibe fáj egy ilyen? De ha tud valaki használtat (újszerű) azt is mondhatja :D


2010. aug. 1. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát abban tudok segíteni hogy, azt amit linkeltél felejtsd el hamar. Nekem van ebből kettő is, de olyan vackok, hogy nem nagyon merném használni. Messze nincs 100 Kg terhelhetősége (szerintem max 50 Kg ig azért nem nyeklik nyaklik annyira), silány anyagokból van, és persze nem is túl gyors szerkezet. A láns állandóan leesik a pontatlan beállítás miatt, a beállítás meg a csavarok gyatra anyagminősége miatt majdnem hogy lehetetlen (!). A fékére meg nem mondanék semmit (egy mechanikus szerkezet egy bőrszíjból készült valamit feszít egy henger palástjára ... brrrrr), megállásra nem igazán alkalmas (értsd ha leteszed a lábad hamarabb megáll ...)


[link]


inkább ilyesmit keress, vagy ilyet:


[link]


Persze ezek jóval drágábbak, de ezek legalább rollernek nevezhetőek ...


maci

2010. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem pont ezt a fajtát akartam, hanem ilyen ráülős fajtát keresek. Hát igen, elég drágák, olcsóbb nincs?
2010. aug. 2. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!