Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Személygépkocsiban jobb első...

Személygépkocsiban jobb első index lámpa nem világít, az oldalsó és a hátsó gyorsan villog és az utastérben is gyorsan kattogó hangot ad, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Izzót már cseréltem, továbbra is csinálja a villogást. Milyen problémák lehetnek? A szerelő csak csütörtökön ér rá, addig meg jobb első index nélkül elég ciki közlekedni.

2020. jún. 29. 14:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bal oldalt semmilyen gond nincs, továbbá az elakadásjelzőt ha bekapcsolom, ott is mind normális ütemben villog, kivéve a jobb elsőt.
2020. jún. 29. 14:07
 2/13 anonim ***** válasza:
Vezetékek rendben vannak?
2020. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na ez az, amit laikusként nem tudok eldönteni. Magától meg gondolom nem húzódik ki semmi, de azért meglesem.
2020. jún. 29. 14:12
 4/13 D. Brasco ***** válasza:
Ezek szerint a kicserélt izzó is rossz és/vagy oxidált a foglalat és/vagy valahol egy csatlakozás nincs rendben és/vagy kábelszakadás.
2020. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kontaktszprével csinálok egy próbát, hátha...
2020. jún. 29. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:

De féked ugye van:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Egyébként izzó, rossz csatlakozó, foglalat, esetleg kábelhiba lehet.

2020. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na jó, azért fék nélkül már durva... Majd biciklizek addig. Köszi mindenki
2020. jún. 29. 14:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Laikusként mondjuk vidd el egy autószerelőhöz.
2020. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja jó, leesett a kérdésed 6-os. :) Nem, ez a fékes kérdező nem én vagyok. Puszta véletlen, hogy az "én" szerelőm is csütörtökön ér rá.
2020. jún. 29. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Cseréld meg a jobb első és bal első izzókat! Ha továbbra is a jobb oldal a rossz, akkor foglalat oxidáció vagy kontakthiba lehet. Csiszolópapírral finoman csiszold le belül. Ha a csere hatására a bal oldali nem működik, akkor egyszerűen hibás volt a csereizzó (előfordulhat).
2020. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!