Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én nem értem mi értelme...

Csak én nem értem mi értelme van az Off-road-nak?

Figyelt kérdés

Csomó ismerősöm oszt meg somogybabodi videókat, nem az ,hogy zavar, mert ha a facebookra látogat az ember akkor vállalja a kockázatot, de konkrétan mi értelme, hogy bele megy valaki a sárba azt nézi 20+ majd nem tud kijönni és kihúzza egy másik autó ? Mert csak ezt látom. Most annak mi értelme, hogy kockázat nélkül kijutsz ? Annak van, hogy egyedül egy terepjárásra alkalmatlan autóval bekóvályogsz egy földes útra majd lehet ,hogy aznap este nem jutsz haza mert beragad a kocsi, a telefonod lemerül vagy beleesik a pocsolyába és nem tudsz segítséget hívni, vissza kell gyalogolni valami random faluba ahol kell keresni olyat akinek van min, egy MTZ-je azt megkérni, hogy szedjen ki majd lehet, hogy vontatni kell mert szétcsesződött az olajteknő stb.

Na az egy élmény.


De ez? Úgy is tudja mindenki, hogy a nagy kerekű épített autó nyer vagy a gyári Gaz 69 ha meg van Gaz 66 akkor az.


Jó persze, jó móka lehet, meg legalább az a kis falu ismert az országban, meg a vendéglátósok jól keresnek.



2020. jún. 14. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Semmi értelme, de legalább van ilyen
Ki vagy te, hogy ezt megkérdezz
szeretek kijárni
csak nézelődök meg videózok
Vácin kell csapatni báttya
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Mik ezek a ezavazati lehetőségek, atyám...



Kérdésre válaszolva:


Nem, nem csak te nem érted, nem vagy ilyen egyedi, ne aggódj.

2020. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan mint bármelyik autósport.

A Forma 1-nek is akkor semmi értelme nincs ha így nézzük.

De az összes atlétika vagy akármilyen sport verseny, annak ugyanaz a célja.

Meglehetne kérdőjelezni bármelyiket.

A focira is mondták már hogy csak szaladgálnak a labda után, amikor meg utol érik, jól belerugnak.

2020. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az offroadozás, én imádom.
2020. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak a jómódúak bohóckodása. Drága játék nagyra nőtt gyerekeknek.

Én mondjuk az erdei cross motorozást sem értem, de azokat sem, akik biciklivel egyedül száguldoznak az elhagyott erdészeti úton. Jön egy kanyar, ami nem adja ki, azt lehet, hogy csak októberi etetéskor találják meg a vaddisznók által szétcincált darabjaikat.

2020. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez is egy viszonylag niché sport, mint mondjuk a skydiving. Páran szeretik, páran utálják, a többiek meg csak szimplán nem értik vagy nem is érdekli őket. Ízlések és pofonok. Nekem SZVSZ nem jön be, de egyszer beülnék amatőr navigátornak kipróbálni.
2020. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!