Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig tehetem le a forgalom...

Meddig tehetem le a forgalom vizsgát?

Figyelt kérdés

2009. szeptemberében kezdtem a kreszt, decemberben volt a rutinvizsgám, aztán áprilisban a forgalom közben kimaradt 1-2 hónap, azért haladtam lassan.

Szóval április 29-én megbuktam forgalom vizsgán.

És most mivel kimerült a keret, meg szeptembertől a tanulással fogok foglalkozni, elterveztem hogy majd csak jövő nyáron fogok újra vezetni és akkor megcsinálom, érettségi után.Ezt így lehet?


2010. júl. 31. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
2011 szeptemberéig kell megcsinálnod, ugyanis a KRESZ vizsgától számítva 2 évig csinálhatod meg a forgalmi vizsgát
2010. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 2 éved van befejezni az egész hókuszpókuszt. De azóta már lehet hogy változott, én 5 éve csináltam.
2010. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól írták előttem, szóval lehet, de 2011 szeptemberére fejezd be.

Ha véletlenül kicsúszol az időből, akkor a KRESZ vizsga újra nem egy nagy tétel (4600,-Ft), KRESZ oktatáson nem kell újból részt venned.

2010. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a pontosság kedvéért: ha lejár a 2 év, akkor a lejárat időpontjától számított 6 hónapon belül egyszer, sikeres tanfolyammentes KRESZ-vizsgával ez az idő újabb 2 évre meghosszabbítható.

(KRESZ-oktató)

2010. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!