Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 ezer euróig szeretnék venni...

4 ezer euróig szeretnék venni egy autót, ami nagyon kényelmes, az évjárat nem számít, havonta maximum 200km-t mennék vele. Ötletek?

Figyelt kérdés
A Chrysler 300 M et(3.5-ös motorral felszerelve, gázzal kb 14-15 litert fogyasztana, ami árban kb ugyanannyi, mint egy két literes dízel fogyasztása, az adó meg aprópènz lenne rá, mivel van egy ismerősöm aki Bulgáriába betudja iratni), és a Citroen C5 2010-et nézegettem 1.6 ès 2.0 dízel motorral, viszont szerintem a dízel motorja miatt nagyon rosszat tenne neki ez a kevés km.. és rengeteg pozitív véleményt olvastam népítéleten a Chryslerről. Ti mit ajánlanátok, tudván, hogy a kényelem a legfontosabb szempont? Ezer eurót tennék félre , ha valami meghibásodna az autóban. A Chrysler valami iszonyat kényelmes , és gyönyörű. Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet.

2020. jún. 6. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha az évjárat nem számít, csak a kényelem, akkor vegyél Citroen XM-et!
2020. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Havonta 200km??? Tehát évi max 2500km-re keresel autót? Ha ez nem elírás, a taxi, vagy akár bérelni jóval olcsóbb lenne, mint ennyire minimális használatra fenntartani egy autót.
2020. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
2500*300=750000 hát tényleg rohadtul megérné a taxi... És még csak a km díjakkal szzámoltam, semmi mással. Nagyon okos vagy kedves előző.
2020. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Számod hozzá azt az összeget, amit beruházol! Annak a kieső hozamát, amit akkor kapnál ha befektetnéd! Az amortizációt! Üzemanyagot, adót, biztosítást, szervizt, autópálya díjat, gumit, parkolást, egyebeket!

Ja, hogy ez ingyen van, kedves "nagyon okos" előző?! Ezt valóban nem tudtam...

2020. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el , hogy engem mindig megtalál néhány ilyen okoskodó barom . Nem kértem kioktatást, azt majd én eldöntöm, hogy megèri-e nekem fenntartani az autót ennyire minimális használatra , vagy sem. Ha nem tudtok véleményt mondani a 2 autóról, vagy egy màsikat ajánlani, akkor tartsátok meg magatoknak!
2020. jún. 6. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Kb 4000-4500€ között már kapható VW B6 passat megbízható Dízel motorral 1.9 TDi vagy 2.0 PDTDI , 2006 évtől fölfelé, elöl nagyon tágas és és kényelmes, és hátul sem rossz....

131, 140, és 170 LE elég jól mennek

Szervizelése olcsó mert nagyon sok alkatrész van hozzá, fogyasztás alacsony de ebben az esetben nem mérvadó a kevés futott km miatt.


De a lényeg az hogy ha a Chrysler tetszik és fogott meg akkor vegyél olyan mert csak akkor leszel elégedett mert ha másba ülsz be nem fogja azt az érzés vissza adni amikor abban űltél és azt vezetted

2020. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig a taxis dolog nem hülyeség. Pénzkidobás amit csinálni akarsz. De te dolgod.

Mit jelent neked egyébként a kényelem? Legyen jó nagy, aztán ennyi?

El kell menni beülni ilyenekbe és kipróbálni. Nekem pl. kényelmes a sportosabb, jobb oldaltartású ülés, az utasaim meg nem szeretik, mert kényelmetlen ki/beszállni...

2020. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6-os válaszoló is megmondta, én is tudom azt az autót ajánlani, annyi,hogy tényleg az 1.9-es motorral, vagy a conti PD elemes 2.0. De azok nem esznek 14-15 litert :D Városban 4,8 max 6,8 ha lendületesen.
2020. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!