Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Aprilia rs 50 legmagasabba...

Egy Aprilia rs 50 legmagasabban fokozatban nem pörög csak 8000-8200-ig és 70 a vége, még benne lehet a gyári fojtás?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!
2020. jún. 4. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Jó, összekevertem, és? Számít? Őszintén...


Utolsónak üzenem, hogy hol pofáztam hülyeséget?

Van jogsija nagyobb motorra? GONDOLOM NINCS, AZÉRT VESZ ILYENT

Nyomni akarja neki, meg gyári fojtás meg anyámkínja? IGEN

Tipikus 17-18 éves gyerekről beszélünk, az első motorjával? IGEN


Akkor?

Leírhatnám ugyan azt, cseréld ki a "robogó" szavakat "motorra". És kész. Ugyan úgy érvényes. Szirszar 50-es motortól akarunk csodát. Veretni akarja. Nem elég a 70. 100 kell. Tudja a 100-at? 100 se elég. 115 kell!

Nemár... Röhelyes az egész.


50 köbcentis motorról beszélünk. Az részlet kérdés, hogy ez robogó-e vagy nem.

Úgyhogy kérlek... Mesélj még... Kérdés szempontjából rohadtul mindegy, hogy RS vagy SR...

2020. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondom, nem érted, mert téged nem érdekel ez a téma. Akkor meg minek válaszolsz ilyen kérdésekre? Senki nem kíváncsi a válaszodra.
2020. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy tuningolni akarja hanem, hogy ki akarja szedni a folytást belőle a kettő nagyon nem ugyan az.
2020. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy 17-18 vagyok? Seholse írtam ilyet, am 2 hónap és 21. Meg nem is első motorom, csak mondjuk egy Simson blokkja és e között nagyon sok különbség van.
2020. jún. 5. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!