Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3éve elvették a jogosítványom...

3éve elvették a jogosítványom ittas vezetéséért. Hol kell kezdenem hogy visszaszerezzem és anyagilag mit jelentene ez? Első babás kismama vagyok és szükségem lenne az autómra!

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerinted az, hogy lebabáztál feljogosít arra, hogy következmények nélkül vezetsz piásan?
2020. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az NKH-nál (pl. Bp. Mozaik utca) kell jelentkezned egy feltárásra. Az összeg attól függ, hogy milyen eredménnyel végzed el a feltárást, de olyan 150e Ft-tól indul.
2020. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Egyes te nagyon sötét vagy!
2020. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Persze, gondolom azért vonták be neki három évre a jogsiját, mert eggyel több dianás cukrot evett aznap. Gondolom te is valami harcos kismama vagy a Család és kapcsolatok rovatból, aki azt hiszi, hogy ha szült egyet övé a világ.
2020. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Tanulj már meg olvasni és értelmezni te szerencsétlen! 3 éve vették el neki, nem 3 évre!
2020. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

5. ! Ha 3 éve vették el és még nincs meg, akkor 3 évre vették el.!!

Érted???

2020. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem 3évre vették el, 9 hónapra, csak nem tudtam eddig elmenni érte, mert édesanyámat ápoltam és erre ment minden pénzem!

sajnos vártam, h megkapom 1-2 kommentben a magamét, nem ért váratlanul, az érdemi hozzászólásokat hálásan köszönöm!

Szóval 150ezernél kezdődik az, hogy visszakapom? Az autómra azóta folyamatosan fizetem ugye a kötelezőt és mindent, ami szükséges, de most már vezetném is :) főleg a Kicsi miatt! esetleg vmi tanácsot tudtok mondani, amivel meggyorsíthatom a folyamatot?

2020. jún. 2. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindent megtalálsz:


[link]

2020. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. jún. 3. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!